• Компанія «САМІТ» - провідний постачальник зварювального обладнання
  • Україна, 49089, м Дніпро, вул. Суворова, 35
  • +38 (067) 561-32-24 / +38 (050) 661-32-24

Продукція Kemppi OY

Зварювальне обладнання Kemppi OY і комплектуючі

ТОВ «САММІТ» авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні

Основний напрямок діяльності ТОВ «САММІТ» - підбір професійного зварювального обладнання та вирішення технологічних завдань зварювального виробництва оптимальним для замовника способом, автоматизація і роботизація зварювання, автоматизація і роботизація різання, проектування і впровадження проектів у виробництво замовника. Навчання персоналу, програмування та супровід роботизованих комплексів для зварювання та різання.

ООО «САММИТ» авторизованный представитель компании KEMPPI OY в Украине

Зварювальне обладнання Kemppi OY (Фінляндія) - новітні технології зварювання. Компанія Kemppi Oy випускає зварювальне обладнання, яке відповідає вимогам ISO 9001 і ISO 14001 і є провідним постачальником зварювального обладнання в світі. Підрозділи Kemppi Oy представлені в 13 країнах, торгові представництва та відділення більш ніж в 70 країнах світу.

Зварювальні апарати виробництва Kemppi OY носять маркування СЕ. Ми пропонуємо нашим клієнтам напівавтоматичне зварювання в захисних газах MIG / MAG, зварювання неплавким електродом в середовищі аргону TIG, ручне дугове зварювання штучним електродом MMA, зварювальні пальники і всі необхідні комплектуючі. Новітньою технологією є робототехнічна система для зварювання на базі роботів FANUC.

Kemppi яак компанія

Kemppi-провідний розробник в галузі дугового зварювання. Ми постійно створюємо нові технології зварювання, що підвищують якість і продуктивність праці. Kemppi постачає інноваційні продукти, цифрові рішення та послуги для професіоналів — від промислових зварювальних компаній до індивідуальних підрядників. Нашим керівним принципом є зручність використання і надійність продукції. Завдяки партнерській мережі, що охоплює понад 70 країн світу, ми враховуємо особливості роботи в кожному регіоні. Штаб-квартира Kemppi розташована в місті Лахті, Фінляндія. Близько 800 експертів працюють на підприємствах Kemppi в 17 країнах світу.

Перейти на сайт

Завжди вигідна співпраця

Будемо раді допомагати нашим клієнтам і консультувати їх з усіх питань

ТОВ «Самміт»
Висока якість

Наші партнери - виробники зварювального обладнання зі світовим ім'ям, знак якості продукції яких підтверджено не тільки міжнародними нагородами, а й позитивними відгуками користувачів.

ТОВ «Самміт»
Широкий асортимент

Широкий асортимент зварювального обладнання, аксесуарів та витратних матеріалов – для рішення зварювальних завдань будь-якої важкості.

ТОВ «Самміт»

НАЙКРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

Гнучка система знижок для постійних клієнтів.

ТОВ «Самміт»
Доставка по Україні

Доставка зварювального обладнання по Україні.

ПРОФЕСІЙНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ЩОДО ПІДБОРУ ОБЛАДНАННЯ.
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом!
Зворотній дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Запросити вартість
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Получить консультацию
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваш повідомлення:
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×