• Компанія «САМІТ» - провідний постачальник зварювального обладнання
  • Україна, 49089, м Дніпро, вул. Суворова, 35
  • +38 (067) 561-32-24 / +38 (050) 661-32-24
  • Головна
  • Новини та корисна інформація

Новини та корисна інформація

04 Вересня, 2023

Нова серія Beta E – перетворіть захисний шолом на зварювальну маску.

Нова лінійка продуктів Beta E SH забезпечує економічну безпеку на робочому місці з повним захистом голови та обличчя та можливістю носити каску навіть під час зварювання.
18 Серпня, 2023

Мистецтво зварювання: вплив підготовки поверхні на результат

У цій статті ми розглянемо важливість правильного очищення та підготовки поверхні, а також ознайомимося з основними етапами та методами, які допоможуть забезпечити оптимальні умови для успішного та безпечного зварювального процесу.
28 Липня, 2023

Вибір електродів для зварювання алюмінію: ключові аспекти якісної роботи

У нашій статті розглянемо основні аспекти вибору електродів для зварювання алюмінію. Ми розповімо вам про типи, що підходять для різних методів зварювання, а також розглянемо фактори, які слід враховувати при виборі оптимальних зварювальних матеріалів.
14 Червня, 2023

Як уникнути бризок при зварюванні: поради та рекомендації

При зварюванні часто виникає проблема розбризкування металу, що може призвести до пошкодження поверхонь, створення неякісних швів, а також становити небезпеку для здоров'я. Це явище виникає через ряд причин, усунувши які можна досягти високої якості проведення зварювальних робіт.
31 Травня, 2023

Зварювальна промисловість – 6 способів енергозбереження

Енергетична криза особливо впливає на енерговитратну зварювальну промисловість, оскільки для виконання таких робіт потрібна велика кількість енергії. Як можна скоротити її споживання у цій галузі? Існує кілька способів запобігання цій реальній загрозі: невеликі зміни у повсякденній роботі можуть значно заощадити енергію у довгостроковій перспективі.
10 Травня, 2023

Зварювальне обладнання з лінійки Master M 350 нагороджено премією Red Dot Product Design Award.

Зварювальні апарати сімейства Master M розроблені та виготовляються у Фінляндії. Обладнання спроектоване разом із професійними зварювальниками для створення комфортних умов праці на виробничому майданчику.
05 Травня, 2023

Нові портативні зварювальні апарати серії Master M від Kemppi.

Наприкінці березня 2023 року Kemppi презентувала нове портативне універсальне обладнання для зварювання MIG/MAG із серії Master M: Master M 205 та Master M 323. Ці моделі ідеально підходять для промислових робіт на верфях та в ремонтних майстернях, а також для зварювальників-аматорів.
25 Квітня, 2023

Детально про методи зварювання: паяння MIG, лазерне, дугове зварювання під флюсом, точкове зварювання, зварювання тертям та вибухом.

Детально про методи зварювання: паяння MIG, лазерне зварювання, дугове зварювання під флюсом, точкове зварювання, зварювання тертям та зварювання вибухом.
13 Квітня, 2023

Як уникнути найбільш поширених дефектів при зварюванні MIG/MAG

Дефекти, що виникають в результаті зварювання, можуть призвести до серйозних аварій та структурних пошкоджень при експлуатації готового виробу. Від якості зварного шва, без перебільшення, у майбутньому може залежати чиєсь життя, тому важливо уникати виробничого браку та розуміти механізми, які здатні його спричинити. У цій статті ми розглянемо найпоширеніші дефекти зварювання MIG/MAG та способи їх запобігання.
07 Квітня, 2023

Автоматизоване зварювання: застосування, системи та методики

Роботизоване зварювання — найбільш високотехнологічний варіант автоматизованого процесу, при якому зварювання здійснюють машини, але ця робота все ж таки відбувається під наглядом і управлінням зварювальників. Технологія із застосуванням роботів дозволяє отримувати швидкі та точні результати, а також сприяє скороченню відходів та підвищенню безпеки.
Завжди вигідна співпраця

Будемо раді допомагати нашим клієнтам і консультувати їх з усіх питань

ТОВ «Самміт»
Висока якість

Наші партнери - виробники зварювального обладнання зі світовим ім'ям, знак якості продукції яких підтверджено не тільки міжнародними нагородами, а й позитивними відгуками користувачів.

ТОВ «Самміт»
Широкий асортимент

Широкий асортимент зварювального обладнання, аксесуарів та витратних матеріалов – для рішення зварювальних завдань будь-якої важкості.

ТОВ «Самміт»

НАЙКРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

Гнучка система знижок для постійних клієнтів.

ТОВ «Самміт»
Доставка по Україні

Доставка зварювального обладнання по Україні.

ПРОФЕСІЙНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ЩОДО ПІДБОРУ ОБЛАДНАННЯ.
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом!
Зворотній дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Запросити вартість
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Получить консультацию
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваш повідомлення:
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×